Drive-inn bioscoop

Geplaatst op 6 oktober 2009 in de categorie Foto's, Tips

Afgelopen weekend ging de crew van Weertdegekste.nl een kijkje nemen bij de drive-inn bioscoop in Weert. De film werd vertoond op het parkeerterrein van Expeditie Thijs aan de Havenweg.

Op het terrein stonden enkele tientallen auto’s geparkeerd welke netjes naar grootte waren ingedeeld. Kleine auto’s vooraan, SUV’s mooi achteraan.

Op het immens grote scherm werd de film Angels & Demons vertoond. Het geluid werd via een FM frequentie uitgezonden en was dus via de autoradio te beluisteren. Met een beetje fatsoenlijke speakers in je auto had je echt een supergeluid.

Tijdens de film was het mogelijk om eten en drinken te bestellen en voor de koukleumen waren er zelfs fleecedekens aanwezig. Alles werd vriendelijk en snel bij je auto bezorgd door de leden van scouting St. Job uit Leuken.

Al met al een zeer vette en unieke ervaring! Wij hopen dit initiatief snel terug te zien in Weert.

Oh.. en nog een kleine opmerking. Jack (eigenaar van Kinderpretland) is onze held. Zonder hem geen frikandellen! Alle bezoekers van de drive-inn bleken Bourgondische Weertenaren te zijn. Het pauzescherm was nog geen enkele seconden zichtbaar of er was al een ware run op de frikandellen. Al snel bleek er een tekort te zijn, maar al snel vloog de bus van Kinderpretland over de kazernelaan om de voorraad aan te vullen. Top!



Bijdrage van:


Lees ook eens:

Tags: , , , , ,

7 Reacties op “Drive-inn bioscoop”

  1. Peter the Mailer zegt:

    zo te horen zat het bij jullie wel goed met de car stereo :grr

    Thumb up 0

  2. Jack zegt:

    95 frikandellen in een kwartiertje verkocht, allemaal voor het goede doel. Volgend jaar zekers weer een Drive-Inn…

    Thumb up 0

  3. ivan zegt:

    Komt er dit jaar weer een drive in avond? Vindt ‘t echt een tof idee.

    Thumb up 0

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.







Politie Weert


Lees meer berichten