Kamervragen BOA incident

Geplaatst op 14 januari 2010 in de categorie Nieuws, Politiek

Kamerleden Fred Teeven en Frans Weekers hebben minister Hirsch Ballin vragen gesteld naar aanleiding van het BOA-incident vorige week in Weert.

De BOA werd bewusteloos geslagen nadat hij wilde ingrijpen bij een vechtpartij. Burgemeester Niederer drong eerder deze week nogmaals erop aan in Den Haag om BOA’s uit te rusten met handboeien. Ook de kamerleden zien graag dat de BOA’s worden voorzien van handboeien en willen tevens de straffen op mishandeling van gezagsdragers verzwaren.

Bron: Dagblad de Limburger. Lees meer in je papieren krant.



Bijdrage van:


Lees ook eens:

Tags: , , , , ,

9 Reacties op “Kamervragen BOA incident”

  1. DeBesteVisser zegt:

    boa’s met handboeien….dat wekt nog meer agressie op in het uitgaansgebied als zo’n niet door de keuring gekomen agent iemand handboeien om wil doen

    Thumb up 7

  2. Leo zegt:

    Ik kan me niet voorstellen dat als iemand een BOA wil gaan slaan, hij eerst gaat kijken of die BOA al dan niet voorzien is van handboeien….

    Thumb up 3

  3. nog effe zegt:

    geef ze un paar gooi sprint schoenen.

    Thumb up 1

  4. peter zegt:

    Geef die boa`s maar een gummiknuppel .Dan kunen ze er gelijk op slaan .Als ze geen respect of manieren hebben dan leer ze het maar aan

    Thumb up 1

  5. tjeuke zegt:

    Boa’s worden idd gezien als een lachertje.. Ze kunnen er beter gewoon politiemensen neerzetten. Maarja die doen ook vrij weinig bij een vechtpartij, ze wachten tot t gevecht over is en dan pakken ze degene die k.o. op de grond ligt. Wat een helden :pff

    Thumb up 1

  6. Beppie zegt:

    Wat Tjeuke zegt,klopt helemaal.En die gummieknuppels kunnen ook afgepakt worden,mssn n paar honden erbij,maar uitkijken dat ze de verkeerde mensen niet pakken.

    Thumb up 0

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.







Politie Weert


Lees meer berichten