Volg de raadsvergadering
Geplaatst op 9 maart 2010 in de categorie Nieuws, Politiek
Vanavond vergadert de gemeenteraad voor het laatst in de huidige samenstelling. Weertdegekste.nl zal zoals gewoonlijk weer aanwezig zijn bij deze vergadering.
Het twitter-live-verslag tijdens de uitslagenavond was een groot succes. Daarom zullen wij ook vanavond rechtstreeks verslag doen vanuit de raadzaal aan de Beekstraat.
Enkele bespreekstukken van vanavond zijn:
* Nieuw beleid voor het tegengaan van paracommercialisme
Paracommercialisme is de oneerlijke concurrentie die door instellingen en verenigingen die buiten hun eigenlijke doelstellingen om horeca- of recreatieve diensten verlenen.
* Overeenkomst Gebiedsontwikkeling Midden-Limburg (GOML)
Onder GOML zijn overheden, maatschappelijke organisaties en ondernemers bezig geweest een geheel van plannen en projecten uit te werken dat Midden-Limburg onderscheidend op de kaart zal zetten en de regio de komende decennia echt vooruit helpt. Weert was het niet geheel eens over de geldbesteding en hierover wordt vanavond gediscussieerd.
* Turborotonde Eindhovenseweg/Ringbaan Noord
De eerste plannen waren te duur. Nu komt er een nieuw voorstel.
Twitterkanaal Weertdegekste.nl: twitter.com/weertdegekste. Indien je geen twitter hebt kun je de berichten ook gewoon volgens op de voorpagina van Weertdegekste.nl. De berichten worden om de 10 seconden ververst. Ons twitterverslag zal vanavond omstreeks 19:35u starten.
Bijdrage van:
Lees ook eens:
1 reactie op “Volg de raadsvergadering”
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.


12 juli 2010: 





Go Turborotonde!