Gratis internet in SJG

Geplaatst op 6 april 2010 in de categorie Nieuws

Het SJG Weert biedt opgenomen patiënten vanaf 1 april 2010 de mogelijkheid om gratis draadloos te internetten met hun eigen PDA of laptop.

Patiënten die opgenomen worden voor een behandeling in het SJG Weert kunnen vanaf nu ook hun laptop of PDA meenemen. Het is namelijk mogelijk om vanuit het ziekenhuisbed gratis te surfen op het internet. Het enige dat de patiënt daarvoor nodig heeft is een gebruikersnaam met wachtwoord. Daarvoor kunnen ze terecht bij de receptiebalie.

De vraag van patiënten om tijdens hun ziekenhuisverblijf te kunnen internetten is de laatste jaren enorm gestegen. Het SJG Weert bood deze mogelijkheid al enkele jaren maar daarvoor moest een speciale ‘hot spot’ kaart gekocht worden. Het ziekenhuis is blij dat deze service nu gratis aan patiënten geboden kan worden.

Bron: St. Jans Gasthuis Weert



Bijdrage van:

Tags: , , ,

Heb je een nieuwstip? Laat het ons weten!
Als dank verloten we elke maand een vlaai van Bakker Vries onder de tipgevers.

4 Reacties op “Gratis internet in SJG”

  1. miekje zegt:

    zo hoort dat ook,

    die mensen liggen daar al niet voor de lol,
    en tegenwoordig sturen mensen bijna geen kaartjes meer, maar emails.

    Thumb up 3

  2. Lars zegt:

    Er valt natuurlijk wel wat van te zeggen dat mensen in een ziekenhuis tot rust moeten komen, maar je stierlijk vervelen is natuurlijk ook weer het uiterste.

    Maar stoort dit dan niet met de apparatuur in het ziekenhuis? Of zijn telefoons ook al toegelaten?

    Gelukkig ben ik nog maar weinig in het ziekenhuis geweest dus ken ik de antwoorden op deze vragen niet zelf :)

    Thumb up 2

    • Roel zegt:

      Bepaalde afdelingen verbieden nog de aanwezigheid van mobiele telefoons. Op de gewone verpleegafdelingen en zalen moet het gewoon kunnen :lol

      Thumb up 1

  3. Sjoerd H. zegt:

    Zelfs als je in het ziekenhuis ligt kun je up2date blijven met WeertdeGekste! :feest

    Thumb up 4











Politie Weert


Lees meer berichten