Foto’s kermis zaterdag
Geplaatst op 26 september 2010 in de categorie Evenementen, Foto's

Ook zaterdag was het weer een zeer aangename dag op de Weerter kermis. De regenbuien deerde het publiek niet om toch een attractie in te stappen. Tevens liep er opvallend veel jeugd met lef rond op de kermis.
Wij maakten een sfeerreportage in de middag.
Bijdrage van:
Lees ook eens:
5 Reacties op “Foto’s kermis zaterdag”
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.


27 september 2009: 





Waar de kermis vorig jaar op woensdag tot ruim een uur na het vuurwerk nog lekker bleef draaien en het zelfs nog een tijdje druk bleef heb ik het idee dat er vandaag na 22uur in een mega tempo wordt afgebroken. Veel woonwagens zijn alvast vertrokken en de pakwagens zijn gemobiliseerd.
Ik verwacht een einde zoals twee jaren geleden, toen bijvoorbeeld de attracties op de dries al om half elf voor een groot deel waren afgebroken.
Oke. Ik zal moeten toegeven dat ik er totaal naast zit.
Op het moment dat ik dit typ zie ik op de cams dat de kermis nog “leeft”.
Xfactory, Sound Machine, Booster (Langpoort) en de Shake draaien nog.
En ondertussen dat ze draaide had de Shake, Sound Machine & Spin of zoiets stroom uitval!
Ik & n vriendin stonden te wachten bij de Shake om erin te gaan,
maar nadat zijn we meteen richting huis gegaan.
Dat is dan wel jammer.
Iemand heeft zeker de verkeerde stekker eruit getrokken.
Terwijl de laatste avond was, en een aantal kermisexploitanten hun wagens al dichtbij hadden geparkeerd stonden stadswachten druk bekeuringen uit te schrijven.
I.p.v. bedankt, leuke kermis hebben jullie ervan gemaakt, krijg je een dikke ticket