Duits bluesicoon naar Weert
Geplaatst op 6 november 2010 in de categorie Informatie, Uitgaan

Hij toerde al met grootheden als BB King, Gary Moore en Joe Bonamassa de hele wereld af maar op 12 november komt hij voor een soloshow naar Muziekcentrum de Bosuil: Henrik Freischlader. Deze Duitse bluesgitarist wordt door critici in een adem genoemd met grootheden als Jimi Hendrix en John Mayer. Dat belooft veel goeds!
Indrukwekkende gitaarpartijen, muzikale virtuositeit en een zeer relaxed klinkende stem vloeien in elkaar over. Bluezy nummers nemen je mee op reis, alsof je wegdroomt in de kleurenpracht van een schilderij. Het mag duidelijk zijn dat Henrik Freischlader weet wat hij wilt! Al op zeer jonge leeftijd is deze Duitse gitaarvirtuoos begonnen met het schrijven van eigen songs. In de schaduw van bluesprominenten als Gary Moore en BB King is Freischlader uitgegroeid tot een van Duitsland’s meest gewaardeerde bluesgitaristen.
De supportact King Mo is er een van formaat. Dit Maastrichts gezelschap was dit jaar genomineerd voor 3 Dutch Blues Awards en stond al op grote festivals als North Sea Jazz en Noorderslag. In 2009 won hun album ‘Live At La Bonbonnière’ de Bluesforum CD of the Year Award en met de release van hun nieuwe album ‘Sweet Devil’ eerder dit jaar wist de band zelfs een platendeal in de Verenigde Staten binnen te halen.
Kaartverkoop voor het concert is gestart via diverse Primera winkels en www.debosuil.nl.
Bron + foto: Bosuil
Bijdrage van:
Lees ook eens:


24 oktober 2010: 




