Weert telt 4 Jumbo’s in 2011
Geplaatst op 15 december 2010 in de categorie Nieuws

De Heerschap Groep en Jumbo Holding hebben een akkoord over samenwerking bereikt. Dit betekent dat alle winkels van Super de Boer Heerschap in 2011 worden omgebouwd naar Jumbo.
Naast de ombouw van de vijf Super de Boer-winkels neemt de Heerschap Groep een bestaande winkel van Jumbo aan het collegeplein in Weert over. Bakkerij Heerschap blijft een belangrijke rol spelen bij de overgang naar Jumbo.
De winkels van de Heerschap Groep, te weten Super de Boer Heythuysen, Nederweert, Weert Friezenstraat, Weert Oranjeplein en Weert Boshoverweg worden in 2011 omgebouwd naar Jumbo. De eerste ombouw zal in het tweede kwartaal van 2011 plaatsvinden. De overige winkels gaan daarna gefaseerd over naar de Jumbo formule. Klanten van Super de Boer Heerschap worden hier vroegtijdig over geïnformeerd. Bakkerij Heerschap blijft onder de Jumbo formule een centrale rol spelen binnen de supermarkten.
De Jumbo winkel aan het collegeplein in Weert wordt in 2011 overgenomen door de Heerschap Groep. Door deze uitbreiding is de Heerschap Groep in staat een nog bredere klantenkring te bedienen.
Bron: Jumbo Holding / Heerschap Groep| Foto: Weertdegekste.nl – Jumbo Collegeplein
Bijdrage van:
Lees ook eens:
28 Reacties op “Weert telt 4 Jumbo’s in 2011”
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.


31 augustus 2011: 





Het was fijner geweest als 1 van die winkels C1000 zou worden ipv Jumbo!
Ben benieuwd hoe het gaat worden.
De spar op de limburglaan is leeg dus ik zou zeggen grijp je kans…..
Had hier op Moesel wel op een C1000 gegokt. Ach ja.. we halen ons voedsel toch van diverse plekken..
Diverse slagers, AH, Jan Linders, SdB en straks dus Jumbo Heerschap.
Jumbo op Moesel vind ik niet verkeerd
Ik ook niet. Is een prima plek voor een Jumbo denk ik.
En mocht je er niet vinden wat je zoekt kun je vanuit Moesel gemakkelijk elders nog iets gaan halen.
Je bent in no-time bij Jan Linders of de AH (Dries).
Dus als ik het goed begrijp worden de supers jumbo’s en de jumbo wordt super de agrariër?
Had liever hier een lidl gehad of zo.
Super de Boer is gekocht door Jumbo. Heerschap is een franchise-onderneming die er voor heeft gekozen om onder Super de Boer te vallen.
Jumbo heeft dus apart met Heerschap moeten onderhandelen om ook over te gaan op Jumbo.
Onderdeel van die deal is blijkbaar dat ook de bestaande Jumbo in de stad onder de Heerschap-franchise gaat vallen. En omdat bakkerij Heerschap ook nog eens onder de Jumbo-formule actief blijft zou ik helemaal zeggen goeie deal Heerschap!
maar de enige reden om de jumbo in de stad ook heerschap te maken was omdat er anders concurentie zou kunnen onstaan.
ik heb dat verhaal om 11 uur s’avonds van mijn baas moeten horen!!
Ja een Liddle was ook wel op zijn plaats geweest, maar met Jumbo in de buurt ben ik ook al tevreden
Ik geloof dat dat weer is afgeketst ivm te weinig parkeerplaatsen.
Een Lidl komt wel, in het apartementen complex naast de kijkshop is nog winkelruimte vrij. Ik had begrpen dat daar de Lidl zou komen.
Nee, dat gaat niet door. De Lidl wilt daar de beschikking krijgen over 100 parkeerplaatsen langs de rotonde (op dat lege plekje). De gemeente is daar gelukkig niet mee akkoord gegaan.
Jumo en de jumbo-formule in 4 winkels ideaal voor de mensen met de krappe beurs kunnen ze overal gaan kijken naar de datums want in die nieuwe winkels zullen net als in de stad in het begin nog veel fouten gemaakt worden … eet smakelijk allemaal!!!
Dat van die datums, klopt als een bus. Maar ik had wel gehoord dat je het dan gratis mag meenemen. Zelf kom ik niet bij de Jumbo. Sol gaat voor kwaliteit en bezoekt de Aldi.
Geef mij maar gewoon ALBERT HEIJN!!!! Uitstekende winkels met prima producten en vriendelijk personeel.
Alber Heijn heeft geen Buisman hot chocolate-poeder. Onmisbaar tijdens deze barre dagen!
Ik hoop wel dat Heerschap Groep de verkoop prijzen van de Jumbo gaat aanhouden en niet van de Super de Boer winkels! Ik vind Super de Boer namelijk belachelijk duur.
nee dat blijf allemaal hetzelfde, nu zijn de prijzen in super heerschap toch ook hetzelfde als in de gewone supers?!?! en zoizo blijft het de jumbo formule, er komt gewoon de naam heerschap boven staan maar er veranderd helemaal niets!!!
Het zal voor de betreffende supermarktketens spannender zijn dan voor hun klanten wat er allemaal te gebeuren staat.
Als super de Boer de naam Jumbo moet gaan dragen, betekend dit concreet dat ze volgens de jumbo formule moeten opereren.
Er word een hoop geld geinvesteerd voor marketing, het zou van de zotte zijn dat ze een apart marketing plan voor de 5 jumbo’s in Weert moeten maken.
Buiten het feit dat bakker heerschap het brood verzorgd daar kan enig prijsverschil in zitten.
Pauperwinkel. AH FTW!
Dank voor deze nuttige interventie.
geweldig
Jumbo heeft alle A merken en is veeeel goedkoper dan SDB
Bovendien hoeven we niet meer n.h centrum voor onze A merken in goedkope stijl,geen lange wachttijden bij de kassa’s meer.
Het brood van Heerschap is wel veel beter dus ik vind deze combinatie prima.
Wel Jumbo prijzen aanhouden dan!
De 4 jumbo’s in Weert gaan opereren onder naam van Jumbo Heerschap. Ik ben er bang voor dat het er niet goedkoper op gaat worden. Alleen de reclame producten moeten ze in mee gaan. De overige producten zullen hoofdwaarschijnlijk andere prijzen gehanteerd worden.
Voor mij is het wel makkelijk Super de Boer Leuken ligt hier praktisch om de hoek hoef in iedergeval niet meer naar de stad.
Juwelier de Boer op Moesel ligt ook bij mij vlak om de hoek. Het is wel een mooie winkel, maar daar betaald de klant dus voor. Want de prijzen die daar gehanteerd worden zijn inderdaad belachelijk. Werkelijk ALLES is er 5 tot 10% duurder dan bij JL, AH, enz. Hopelijk wordt dus de Jumbo-formule toegepast, niet alleen voor de consument, maar ook voor de medewerkers daar. Kijk maar naar het Plus-drama op de Maaspoort. Daar zit nu een Action (wel een heel andere branche, maar toch), en die draait als een tierelier. Het is te hopen dat Heerschap goeie marketing heeft gedaan.
als ze wel de naam Jumbo dragen en niet de regels en prijzen van Jumbo hanteren zien ze mij er alleen voor mijn brood en voor een paar dingen die ik vergeten ben elders te kopen,zoals ik nu ook doe.Volgens mij kunnen ze niet om de Jumbo regels heen,toch?
Alles is inderdaad bij Jumbo tientallen centen goedkoper per product,dan bij SdB.Ik heb het nu over de bekende A-merken.
Vroeger was Ah duur , die is nu zelfs goedkoper dan SdB ,dan gaan we iets verder wel op de St Jozeflaan boodschappen doen.Van sommige producten wil ik echt de A – merken alleen.
In elk geval als SdB weg is zijn we ook van die vreselijke akties af die de kinderen gek maken ,bungels , poppetjes en weet ik wat voor pongelen die ze kunnen sparen .
haha zeker!!!!!
Ze zijn verplicht de Jumbo formule te hanteren. Het is niet toegestaan enkel en alleen de naam op je winkels te plakken en vervolgens compleet afwijkende prijzen te hanteren.
En zeker geen SdB prijzen natuurlijk, want zo’n imago wilt Jumbo niet.
Nee. Er komen Jumbo prijzen voor de gewone artikelen. Daarmee bedoel ik dat ik niet weet wat er zal gebeuren met de prijzen van de producten van de bakkerij Heerschap.