Politie vindt 132 kg hennep

Geplaatst op 6 januari 2011 in de categorie 112 Weert, Nieuws

Update – De 45-jarige verdachte die in de nacht van woensdag op donderdag is aangehouden met hennep in zijn auto is donderdagmiddag in verzekering gesteld. De politie schat de straatwaarde van de drugs rond de 250.000 euro.

In het eerste bericht staat dat in de auto 127 kg hennep werd aangetroffen. Na de weging bleek dat het in totaal om 132 kg ging.

Tijdens haar patrouille zag de politie rond 02.00 uur een auto staan op een rustig plekje aan de Lichtenberweg. De auto trok de aandacht van de agenten die vervolgens poolshoogte gingen nemen. Rondom het voertuig werd een sterke hennepgeur waargenomen. Bij controle bleek dat de auto gevuld was met sporttassen die vol zaten met hennepplanten. Het waren groene planten die vermoedelijk kort tevoren geknipt waren.

De 45-jarige bestuurder uit Tilburg is door de politie aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. De hennep is in beslag genomen en wordt vernietigd.

Bron: Politie Limburg-Noord | Foto: Archieffoto Weertdegekste.nl



Bijdrage van:


Lees ook eens:

Tags: , ,

8 Reacties op “Politie vindt 132 kg hennep”

  1. Sjoerd H. zegt:

    Ga anders ook maar eens kijken bij de Dr. Schaepmansstraat vanaf 10 uur ‘s avonds: gegarandeerd raak, maar dan geen hennep.

    als je begrijpt wat ik bedoel ;)

    Thumb up 0

  2. Nicoo7 zegt:

    Als ze er nu eens wat langer gestaan hadden hadden ze nog meer gevangen,en de kentekens van de leverende auto’s gehad, dit busje zal een afgiftepunt zijn voor de telers… maar ja kans gemist.. :lol

    ps die test met die drugshonden in het uitgaansgebied (idee hier al enkele malen genoemd door mij) gaat dus in het noorden van het land WEL uitgevoerd worden.

    Thumb up 0

  3. Klikklik zegt:

    Helemaal eens met Nicoo7
    M.i. een gemiste kans om een echt grote vangst te doen.
    Tja, sommige instanties bestaan uit medewerkers die te lomp zijn om met losse handen in de trein te zitten….

    Thumb up 0

  4. madmax zegt:

    Als jullie toch zo clever denken te zijn en alles zo goed weten, waarom solliciteren jullie dan niet bij die instanties met die lomperds?

    Thumb up 0

  5. DeBesteVisser zegt:

    juist..

    op l1 zag ik beelden….en dat zeg er niet echt uit als een ”verzamelpunt” (als zoiets al bestaat :) )…

    waren gewoon allemaal dezelfde tassen gevuld met dezelfde (ongeknipte) wiet….. leek gewoon van een en dezelfde kwekerij af te komen…

    dus geen idee hoe je erbij komt ?!

    waar staat trouwens dat het een busje is ??

    Thumb up 0

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.







Politie Weert


Lees meer berichten