Aanrijder kind rijdt door
Geplaatst op 18 september 2011 in de categorie 112 Weert, Nieuws

Woensdag 14 september omstreeks 8:30 uur is een 14-jarig meisje aangereden door een automobilist op de kruising Maaseikerweg / Nassaulaan. De automobilist is na het ongeval doorgereden.
Een woordvoerder van de politie bevestigt dat er aangifte is gedaan van het ongeval. Het meisje heeft geluk gehad tijdens het ongeval en raakte niet gewond. Het voorwiel van haar fiets raakte onherstelbaar beschadigd.
De automobilist was een oudere man in een donkergroene auto komende vanaf de Ringbaan-Zuid. Getuigen van het ongeval worden opgeroepen contact op te nemen met de politie via 0900-8844 of via M. 0800-7000.
Bijdrage van: - | Bron: Politie Limburg-Noord | Foto: Archieffoto Weertdegekste.nl
Lees ook eens:
7 Reacties op “Aanrijder kind rijdt door”
Geef een reactie
Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.


4 augustus 2011: 





Kijk in je straat of een auto van dat type is beschadigd, en meld het!!
Welk type ?!?!? Ken er nog al wat die ouder zijn als mezelf en een groene auto hebben.
Niet te geloven, ik ben vorige week wel getuige geweest van een soortgelijk ongeval, op de T-kruising Ittervoorterweg/Roermondseweg. Een auto, sloeg af vanaf de Roermondse weg (komend vanuit ri. Kelpen), richting Swartbroek en schepte een meisje (ook ong. 14 j), die richting Weert fietste. De auto (van een glaszettersbedrijf) raakte het voorwiel van het meisje, waardoor ze ten val kwam. Ze stond op en fietste verder. Ik ben wel even het kenteken van de auto gaan doorgeven aan de politie, dus meisje (of ouders), ga naar de politie. Dit soort figuren moet worden aangepakt. Als ze een halve meter verder was, had ze niet meer verder kunnen fietsen.
Beste lezers,
Als direct betrokkene (vader) van het 14 jarige meisje moet ik even melden dat het op woensdagmorgen was.
Rond de tijd dat de jeugd naar school gaat.
Ik heb het woensdag zien gebeuren, ben uitgestapt en naar het meisje heen gegaan. Tot mijn grote verbazing reed de bestuurder idd door.
Heb net de politie gebeld en ze zouden me terug bellen.
Ik hoop dat ik ze kan helpen.
Dat heb ik niet gezien, maar wel een soortgelijke aanrijding op de plek waar de Ittervoortseweg (vanuit Swartbroek) uitkomt op de Roermondseweg. Een auto (van een glaszettersbedrijf), sloeg vanaf de Roermondseweg af richting Swartbroek en reed een meisje – ook ongeveer van die leeftijd – van de fiets. Ook hij reed door. Het meisje kon gelukkig meteen doorfietsen, maar het was wel bijna echt fout gegaan. Ik heb het nummer van de auto doorgegeven aan de politie, maar het meisje niet meer kunnen spreken. Ik hoop wel, dat haar ouders nog naar de politie gaan, want dit soort automobilisten moet worden afgestraft.
Het was hier:
http://maps.google.nl/maps?q=51.243838,5.754297&hl=nl&ll=51.243704,5.754282&spn=0.005481,0.033023&sll=51.094552,5.794702&sspn=0.012129,0.033023&vpsrc=0&t=m&z=16&layer=c&cbll=51.243707,5.754293&panoid=JfbwiUvf1VVIERK6i-JMIw&cbp=11,8.83,,0,17.14
schandalig dit! Kan er niets meer van zeggen