Molen, Maal, Meel, Bakdag

Geplaatst op 18 november 2011 in de categorie Uitgaan

Op zaterdag 19 november wordt in Weert de 2e Molen Maal-, Meel- & bakdag van Molenstichting Weerterland in samenwerking met Isidorus georganiseerd.

Tussen 10 en 17 uur kan iedereen een kijkje nemen in de Sint Annamolen aan de Keenterstraat, Bocholterweg in Weert. De twee vrijwillige molenaars zorgen ervoor dat hun Sint Annamolen tijdens deze open dag volop zal draaien en malen.

Belangstellenden kunnen de hele meel-, maal- & bakdag de molenaars bij hun werk volgen en vragen stellen over hun werk. Verder hangt er in de molen een kleine expositie over de geschiedenis van de Sint Annamolen die nu 100 jaar oud is.

Docent brood- en banketbakken, Peter OpHey, verbonden aan het Arcuscollege Heerlen demonstreert tijdens de Meel- & Bakdag in de Sint Annamolen hoe iedereen uit meel, bloem en andere bakproducten heerlijke ovenproducten van brood of pizza’s tot koekjes, taarten en vlaaien kan toveren. Daarbij zal hij ook ingaan op de vragen van bezoekers en heeft hij voor iedereen leuke baktips.

Meer informatie: molensinweert.nl



Bijdrage van: - | Bron: Molenstichting Weerterland | Foto: Weertdegekste.nl


Lees ook eens:

Tags: , ,

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.







Politie Weert


Lees meer berichten