Man bezit harddrugs

Geplaatst op 13 januari 2012 in de categorie 112 Weert, Nieuws

De politie heeft vrijdagmorgen om 01.00 uur op de Coenraad Abelsstraat een 27-jarige man uit Weert aangehouden in verband met de opiumwet.

De man bleek bij controle in de auto in totaal 1,87 gram hasjiesj en 7,12 gram amfetamine bij zich te hebben. Hij werd overgebracht naar het politiebureau waar hij voor nader verhoor werd ingesloten. De verdovende middelen werden in beslag genomen.

De man kreeg een transactievoorstel voor euro 750 euro uitgereikt.



Bijdrage van: - | Bron: Politie Limburg-Noord | Foto: Archieffoto Weertdegekste.nl


Lees ook eens:

Tags: , ,

4 Reacties op “Man bezit harddrugs”

  1. Peer zegt:

    Dit slaat nergens op…€ 750,- Hij betaald snel, en gaat vervolgens een dealtje extra maken, en hij heeft het geld weer dik terug verdiend… :huh
    Gewoon een tijdje…. :handb

    Thumb up 2

  2. Iche zegt:

    Tja, da’s de Nederlandse wet, agenten op straat krijgen er ook de ***** van, het is op deze manier dweilen met de kraan open.

    Thumb up 0

  3. Martijn zegt:

    Transactievoorstel lachen deze mensen om. Toen ik via m’n stage erachter kwam met wat voor bedragen drugsdealers gewend zijn rond te lopen dan schrik je jezelf zo het graf in.

    Thumb up 0

  4. Boshovencity zegt:

    Ruikt naar jalozie hier, bah bah! :str

    Thumb up 0

Geef een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te geven.







Politie Weert


Lees meer berichten