Dei Vicini sluit haar deuren
Geplaatst op 9 maart 2012 in de categorie Eten & Drinken, Nieuws

Op 4 oktober 2007 opende Marie-José Munten – van der Heijden samen met haar echtgenoot Hans Munten, in de Beekstraat om de hoek van onze Hostellerie, een Italiaans specialiteitenrestaurant ‘Gastronomia Dei Vicini’.
Toen Hans overleed op 7 november 2009 was ‘Dei Vicini’ voor Marie-José een welkome afleiding om de Gastvrijheid, die Hans voor zijn gasten had, in zijn geest voort te zetten. Met veel liefde, passie en plezier heeft zij dit de afgelopen jaren gedaan.
Binnenkort loopt het huurcontract af en heeft men het besluit genomen om ‘Dei Vicini’ niet voort te zetten. Zo kan de eigenaresse meer tijd vrij maken voor haar kinderen en haar –inmiddels- zes kleinkinderen.
Gastronomia Dei Vicini is geopend tot en met zondag 25 maart 2012.
> Website: www.deivicini.nl
Bijdrage van: Dei Vicini & Bart Maes (Art=) | Foto: Google Streetview



Dit is weer sneu, is al weer de zoveelste die moet afhaken met redenen van een failllissement of niet overnemen of vanwege de crisis.Zo krijg je steeds meer leegstand in stad en steden. En er volgen nog meer als het kabinet blijft door gaan met bezuinigingen.Mensen geven de komende tijd niet meer geld uit.
Gr Sjoerd B
Het is zeker sneu, maar wel even goed het artikel lezen. Het huurcontract loopt af en de eigenaresse heeft er zelf voor gekozen om verder niet in onderhandeling te gaan voor een nieuw huurcontract. Zelf de keuze gemaakt om het niet langer voort te zetten. Marie-José, geniet van de tijd met de kinderen en kleinkinderen………….
meer tijd vrij maken voor haar kinderen en haar –inmiddels- zes kleinkinderen….
goed zo! geniet ervan!
Tsja, erg goed was het eten daar niet te noemen. Bovendien kon je ook wel merken dat het personeel (met name de gastvrouw (eigenaresse?)) er niet veel zin in had. En als je het om wat voor reden dan ook niet kunt opbrengen om het de gasten goed naar de zin te maken, kun je inderdaad beter stoppen. Goed besluit dus!
Economische malaise is natuurlijk de enige ware reden helaas. Als het restaurant geweldig loopt, verleng je het contract, zeker als er meer vennoten zijn of je verkoopt het als er genoeg goodwill is, dat is er dus niet…… Kortom hier wordt slecht nieuws, op een mooie manier ingepakt. Het is echter geen schande om besluiten te stoppen in deze tijd.
Evengoed wens ik mevrouw Munten veel plezier met de tijd met de (klein)kinderen