Foto’s – Donderdag omstreeks 4.20 uur zijn de brandweer en politie gealarmeerd voor een autobrand op de Margrietlaan.
Nabij de Brede School Moesel stond een personenauto in lichterlaaie. Omwonenden werden gewekt door een autoalarm en zagen de auto branden.
De brandweer werd gewaarschuwd en was snel ter plaatse. De brand werd gedoofd met een blusdeken maar van de auto was niets meer te redden. Er werd direct rekening gehouden met mogelijke brandstichting. De politie kwam dan ook met meerdere patrouillewagens ter plaatse en startte direct een onderzoek in de omgeving.
De politie zal het onderzoek vervolgen en roept getuigen die iets verdachts hebben waargenomen op zich te melden. Dit kan via 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000.
De laatste autobrand waarbij vermoeden was van brandstichting was op 12 juli j.l. eveneens op de Margrietlaan.
[nggallery id=756]
4 reacties
Bekijk reacties