Gewonde bij botsing op A2

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s) De hulpdiensten zijn vrijdag omstreeks 12.15 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de A2 bij Maarheeze.

In de rijrichting van Weert naar Eindhoven waren ter hoogte van tankstation de Groote Bleek drie voertuigen tegen elkaar gebotst. Alle inzittenden kwamen met de schrik vrij. Een ambulance kwam ter plaatse en heeft een persoon voor verdere behandeling meegenomen naar het ziekenhuis.

Twee auto’s raakten liepen blikschade op en zijn afgesleept door een berger. De bestelbus die betrokken was bij het ongeval kon, nadat de bestuurder de schadeformulieren had ingevuld, zijn weg weer vervolgen. Ten gevolge van het ongeval ontstond er een file van 4 kilometer. De snelweg is inmiddels weer vrijgegeven.

[nggallery id=’5402′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
2 reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug