Kop-staart botsing op A2

112
1 min. leestijd

(Foto’s) Vanochtend omstreeks 7.00 uur heeft en een ongeval plaatsgevonden op de snelweg A2 bij Weert.

In de rijrichting van Weert naar Eindhoven was bij de toerit Boshoven een bestelbus achter op een personenauto gebotst. Bij het ongeval raakte niemand gewond. De linker rijstrook werd door een wegbeheerder van Rijkswaterstaat even afgesloten waarna de voertuigen op de vluchtstrook werden geparkeerd.

De voertuigen zijn afgesleept door een berger. Het verkeer kon vervolgens weer even doorrijden om bij Maarheeze in de dagelijkse file te gaan staan.

[nggallery id=’5835′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
1 reactie
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek