Meerdere voertuigen botsen op A2

1 min. leestijd

Kelpen-Oler – (Foto’s) De hulpdiensten zijn donderdag omstreeks 6.50 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de A2 bij Kelpen-Oler.

In de rijrichting van Maastricht naar Weert waren tenminste drie personenauto’s en een bedrijfsvoertuig met elkaar in botsing gekomen. Alle inzittenden kwamen met de schrik vrij. Uit voorzorg kwam wel een ambulance ter plaatse. De betrokkenen zijn in de ambulance nagekeken op verwondingen. Een persoon is voor controle overgebracht naar het ziekenhuis.

De linker rijstrook moest worden afgesloten voor het verkeer. Hierdoor ontstond er een file tot aan Wessem. De auto’s worden afgesleept door een berger. De politie ondersteunt bij de administratieve afhandeling van het ongeval.

[nggallery id=’5987′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel