Brandweer dooft schoorsteenbrand

1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn vrijdag omstreeks 14.15 uur gealarmeerd voor een schoorsteenbrand.

Bij een woning aan de Overweertstraat was ten gevolge van de schoorsteenbrand extra rookontwikkeling ontstaan. De brandweer kwam met de ladderwagen ter plaatse om de brand te doven. Het rookkanaal is vervolgens met een ramoneur vrijgemaakt.

Ook de politie was ter plaatse om de omgeving veilig te stellen. Gelukkig viel de situatie mee en had de politie even tijd om een balletje te gooien met de aanwezige jeugd. Ook de bekende politievlogger Tess draait vandaag een dienst mee in Weert (https://www.instagram.com/politie_tess/).

[nggallery id=’6228′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler