Man klem tussen auto en garagepoort

1 min. leestijd

De hulpdiensten zijn dinsdag omstreeks 12.10 uur gealarmeerd voor een ongeval met beknelling in Stramproy.

Naast een woning aan de Lambroekweg was een man klem komen te zitten tussen zijn auto en garagepoort. Vermoedelijk was de auto vooruit geschoten op het moment dat de man nog met een been buiten de auto stond.

Met hydraulisch gereedschap en de krachten van de hulpverleners wist men de man uit zijn benarde positie te bevrijden. De man kon vervolgens zelfstandig naar de ambulance lopen. Hij is ter plaatse gecontroleerd op verwondingen en zal nog voor een controle naar het ziekenhuis gaan.

[nggallery id=’6192′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug