Pannenlift kantelt op snelweg

112
1 min. leestijd

(Foto’s) De hulpdiensten zijn donderdag omstreeks 16.15 uur gealarmeerd voor een eenzijdig verkeersongeval op de snelweg A2 bij Nederweert.

In de rijrichting van Kelpen-Oler naar Weert-Noord was een pannenlift gekanteld op de weg. Twee dakwerkers zaten in hun bestelbus toen ze plotseling de aanhanger met daarop de lift zagen slingeren. De chauffeur van de bestelbus wilde nog ingrijpen, maar hij kreeg geen controle meer met als gevolg dat de pannenlift op de snelweg kantelde. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

Door de gekantelde pannenlift was een rijstrook geblokkeerd. Dit zorgde voor een flinke file tot voorbij Kelpen-Oler. De gekantelde pannenlift is inmiddels geborgen. De bestelbus raakte licht beschadigd, maar kon zijn weg vervolgen. De weg is inmiddels vrijgegeven.
[nggallery id=’6203′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek