Auto botst met autoambulance

1 min. leestijd

Budel – (Foto’s) De hulpdiensten zijn vrijdag omstreeks 23.30 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval in Budel.

Op de kruising Cranendoncklaan / Nieuwstraat waren een personenauto en een autoambulance met elkaar in botsing gekomen. Het was een flinke klap, maar alle inzittenden kwamen met de schrik vrij. Het kruispunt is voorzien van verkeerslichten, maar deze waren ten tijde van het ongeval buiten werking.

De betrokken slachtoffers zijn ter plaatse gecontroleerd op verwondingen door het ambulancepersoneel. Niemand hoefde uiteindelijk mee naar het ziekenhuis. De auto is afgesleept door een berger. De auto-ambulance kon zelfstandig doorrijden naar een autogarage.

[nggallery id=’6296′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat Ontsnapte zeearend gevangen Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert