Blikschade bij ongeval op A2

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s) De hulpdiensten zijn woensdagochtend rond 9.00 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de snelweg A2 bij Maarheeze.

In de rijrichting van Weert naar Eindhoven had een ongeval plaatsgevonden waarbij twee personenauto’s bij betrokken waren. Door de klap kwam een van de twee auto’s met de neus in tegengestelde richting tot stilstand. Niemand raakte gewond.

De auto’s liepen blikschade op en zijn afgesleept door een berger. Een rijstrook was tijdelijk afgesloten voor het verkeer, maar is inmiddels weer open.

[nggallery id=’6645′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel