Autobrand in Maarheeze

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s) De brandweer en politie zijn maandagochtend rond 7.30 uur gealarmeerd voor een autobrand op de Stationsstraat in Maarheeze.

Bij een geparkeerde auto was brand ontstaan in het motorgedeelte. De brandweer was snel ter plaatse om het vuur te doven, maar de auto was al flink ten prooi gevallen aan de vlammen.

De Stationsstraat werd tijdelijk door de politie afgesloten voor het verkeer. De auto is afgesleept door een berger. Een technische mankement is waarschijnlijk de oorzaak geweest van de brand.

[nggallery id=’6715′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek De groene thuishaven Auto tegen bewegwijzering Geen boom maar zonnebloemen Kantoortuin Stukjes vrachtwagen achtergebleven