Bosbrand Philipsweg laait opnieuw op

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s) De bosbrand die zaterdagmiddag woedde aan de Philipsweg in Maarheeze is in de nacht van zaterdag op zondag opnieuw opgelaaid.

Rond 1.50 uur werd de brandweer opnieuw opgepiept voor een natuurbrand in de omgeving van de Dr. Anton Philipsweg. Eenmaal ter plaatse bleek dat de bosbrand van zaterdag opnieuw was opgelaaid. Het betrof een kleine brand.

De brandweer was wederom met meerdere voertuigen ter plaatse. Uiteindelijk heeft de brandweer van Maarheeze met de inzet van een tankautospuit het vuur gedoofd. Ze werden ondersteund met de waterwagen uit Weert. Ook de brandweer van Nederweert en Stramproy waren ter plaatse voor eventuele bijstand. Na circa 15 minuten was het vuur weer gedoofd.

[nggallery id=’6754′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug