Stroomstoring na knal Kettingdijk

1 min. leestijd

(Foto’s) De brandweer en netbeheerder Enexis zijn dinsdagmiddag gealarmeerd vanwege een probleem met een verdeelstation voor elektriciteit op de Kettingdijk. Het 3kV station staat tegen een woning aan de Kettingdijk.

De bewoonster was buiten aan het werk toen ze plotseling een harde knal hoorde en vonken uit het verdeelstation zag komen. Ze ging op onderzoek uit en rook in de woning een brandlucht.

Uit voorzorg kwam de brandweer ter plaatse om te kijken of de situatie veilig was. Ook monteurs van Enexis kwamen ter plaatse om de oorzaak van de stroomstoring te achterhalen.

Het gebied (grensgebied Bocholt (B) – Weert) rondom de Kettingdijk heeft enige tijd zonder elektriciteit gezeten. Ook het tankstation op de grens aan de Kempenweg was de dupe van de storing. Ze moesten klanten die wilden tanken wegsturen. Inmiddels heeft het tankstation wel weer elektriciteit. Enexis is nog bezig om het probleem te verhelpen.

[nggallery id=’7348′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel