Drie gewonden bij ongeval op A2

1 min. leestijd

Update 23.26u – (Foto’s/video) De hulpdiensten zijn zondagavond omstreeks 22.00 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de snelweg A2 bij Weert. Het ongeval gebeurde net voor de afslag Weert / Kelpen-Oler in zuidelijke rijrichting.

Een auto was door onbekende oorzaak van de weg geraakt en over de kop geslagen. De auto kwam vervolgens tegen een wildrooster terecht en daarna in de naastgelegen greppel tot stilstand. De drie inzittenden wisten op eigen kracht het voertuig te verlaten.

De brandweer kwam ter plaatse omdat er nog rookontwikkeling werd waargenomen. Ook legde de brandweer een loopbrug neer zodat de slachtoffers naar de ambulances konden lopen.

De drie slachtoffers zijn overgebracht naar het ziekenhuis. De auto is afgesleept door een berger. Het verkeer op de snelweg ondervond geen hinder van het ongeval.

Video via Youtube

https://youtu.be/jfXHJZMRw4Y

[nggallery id=’8770′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
2 reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug