Bemanning Apache helikopters traint boven regio Weert

1 min. leestijd

Het zal je vast niet ontgaan zijn dat er vandaag (en eerder deze week) twee helikopters boven de gemeenten Cranendonck, Nederweert en Weert vliegen. Het geluid dat ze produceren is op de grond goed te horen.

De vluchten van de Apache gevechtshelikopters maken onderdeel uit van een training, zo meldt de Koninklijke Luchtmacht. De Apache crews zijn gespecialiseerd in het verkennen en in kaart brengen van (nieuwe) gebieden.

Om deze vaardigheden te trainen vliegen de twee gevechtshelikopters ook vandaag nog in het oosten van Noord-Brabant en het noorden van Limburg.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen