Woonwagen in Budel zwaar beschadigd door brand

1 min. leestijd

Budel – De brandweer en politie werden woensdag iets voor middernacht gealarmeerd vanwege een woningbrand aan de Fabrieksstraat in Budel.

Op het terrein van een woonwagengemeenschap was brand ontstaan in een woonwagen. De bewoner was net thuis en was voor de tv gaan zitten toen er plotseling brand ontstond in zijn woning. Hij wist zichzelf in veiligheid te brengen en probeerde samen met andere buurtbewoners de brand te blussen.

De brand, die vermoedelijk in het keukengedeelte was ontstaan, trok via een afvoerpijp het dak in. Het gevolg was dat de brand snel heviger werd en voor flinke rookontwikkeling zorgde.

Er kwamen een tankautospuit en waterwagen ter plaatse om de brand te doven. De brand richtte zware schade aan en de bewoner moest met lede ogen aanzien hoe zijn bezittingen verloren gingen.

De woning is onbewoonbaar geworden door de brand. De bewoner zal elders onderdak moeten vinden. De exacte oorzaak van de brand is nog onbekend.

Bekijk een video via: https://youtu.be/1l0mWNv5u8A

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd