Blikschade na botsing op de Burcht

112
1 min. leestijd
Blikschade na botsing op de Burcht

Dinsdagmorgen rond 10.00 uur heeft er op de Burcht een verkeersongeval plaatsgevonden. Bij de T-splitsing met de Aldenghoor botsten een bestelbus en een personenauto op elkaar.

Een van de bestuurders reed langzaam omdat hij op zoek was naar zijn bestemming. Door onduidelijkheid over de verkeerssituatie trokken beide voertuigen op, wat leidde tot de botsing. Gelukkig raakte niemand gewond bij dit incident.

Een wijkagent, die op dat moment zijn ronde deed in de wijk Boshoven, kwam toevallig uit bij het ongeval. Hij zorgde voor een veilige afzetting en hielp bij de afwikkeling van het ongeval. Een berger werd ingeschakeld om de beschadigde voertuigen af te slepen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek