Grote stroomstoring in delen van Nederweert en Ospel

1 min. leestijd
Foto via Enexis

Ospel – Op dit moment is er een grote stroomstoring in delen Nederweert en Ospel, meldt Enexis. Duizenden huishoudens zitten zonder elektriciteit, met het getroffen gebied dat zich uitstrekt van Budschop tot Ospeldijk. Volgens de netbeheerder zijn er 98 postcodes getroffen.

Enexis laat weten dat een deel van het gebied inmiddels weer van stroom is voorzien. De exacte oorzaak van de storing is nog niet bekend en wordt onderzocht. Naar verwachting zal de storing rond 21.30 uur zijn verholpen.

De actuele status kun je volgen via: https://enexis.nl/storingen-en-onderhoud/ospel/16018620

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel