Lichtgewonde bij ongeval op snelweg A2 bij Maarheeze

1 min. leestijd

Maarheeze – Zaterdag omstreeks 12:40 uur vond een ongeval plaats op de snelweg A2, in de richting van Weert naar Eindhoven. Het incident gebeurde ter hoogte van de invoegstrook bij verzorgingsplaats Groote Bleek.

Twee voertuigen raakten betrokken bij een botsing. Een vrouw liep daarbij beenletsel op en is voor verdere medische zorg naar het ziekenhuis gebracht. Een van de auto’s raakte zwaar beschadigd en werd door een berger afgesleept.

Door het ongeval was slechts één rijstrook beschikbaar, wat leidde tot een file tot aan de Wildenberg in Weert.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen