Gaslekkage op Nieuwedijk in Budel door graafwerkzaamheden

1 min. leestijd

Budel – Maandagochtend rond 9.30 uur rukte de brandweer uit naar de Nieuwedijk in Budel vanwege een gaslekkage. Tijdens graafwerkzaamheden ontstond het lek.

Het incident gebeurde ter hoogte van de Schoordijk, waar in opdracht van Enexis gewerkt wordt aan het verzwaren van het elektriciteitsnet. Bij het graven met een schop werd per ongeluk een gasleiding geraakt, wat leidde tot de lekkage.

De brandweer stelde de omgeving veilig en schakelde netbeheerder Enexis in om het lek te repareren. De weg is afgesloten voor het verkeer.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen