Slechtvalk ontvangt visite in Sint Martinustoren

1 min. leestijd
Foto via webcam slechtvalkpaartje

Wie de avonturen van de slechtvalken in de Sint Martinustoren op de voet volgt kan het haast niet gemist hebben: de woningbezichtiging van eind januari heeft een vervolg gekregen. De locatie hoog boven het centrum van Weert lijkt goedgekeurd te zijn, want sinds enkele dagen zijn er regelmatig twee slechtvalken te zien in de toren.

Via de webcam is te zien hoe de twee slechtvalken zowel hun onderkomen als de omgeving uitgebreid inspecteren. Daarbij laten ze zich niet hinderen door het luiden van de kerkklokken en de voorbereidingen voor de carnavalsfestiviteiten in de binnenstad.

De tijd zal leren of de liefde van deze twee slechtvalken zich binnenkort vermenigvuldigt. Wil je hier zelf als eerste van op de hoogte zijn, dan kun je live meekijken met de gevederde Weerter beroemdheden via hun webcam: https://wdg.li/vqchif9.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug Crowdfunding geslaagd Traptreden worden vervangen