29-jarige man uit Budel-Schoot opgepakt na steekincident Eindhoven

112
1 min. leestijd
Archieffoto

Budel-Schoot / Eindhoven – De politie heeft maandag in Eindhoven een 29-jarige man uit Budel-Schoot aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het steekincident aan de Koenraadlaan in Eindhoven.

Het onderzoek op de plaats van het incident is inmiddels afgerond, maar de politie doet nog verder onderzoek naar de exacte toedracht en achtergrond van het geweldsdelict.

Het steekincident vond maandagmiddag rond 16.00 uur plaats. Een man raakte daarbij gewond, terwijl de verdachte zich uit de voeten maakte. De politie was met meerdere eenheden ter plaatse en startte direct een onderzoek.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek