Vlonder op dakterras in brand op Louis Regoutstraat

112
1 min. leestijd

In de nacht van zondag 6 april zijn de hulpdiensten rond 4.00 uur gealarmeerd vanwege een woningbrand op de kruising tussen de Kerkstraat en de Louis Regoutstraat in Weert.

De brand woedde in een appartementencomplex, waar een vlonder op een dakterras vlam had gevat. Vanwege de locatie van de brand werd al snel opgeschaald naar middelbrand. De brandweer kwam met twee tankautospuiten en een ladderwagen ter plekke en kon het vuur snel doven.

Ook de politie kwam met meerdere eenheden ter plaatse en heeft twee verdiepingen van het complex tijdelijk ontruimd. Uit voorzorg werden er ook twee ambulances opgeroepen, maar er hoefde niemand mee naar het ziekenhuis. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan, is onbekend.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Werk aan verkeerslichten Herstel oversteek Autosafari op Moesel Grote inzet hulpdiensten Nederweert Stadsbrug open voor partyvlot Keti Koti Afvaldumplocatie verdwijnt Zweefvliegtuig maakt noodlanding in Nederweert-Eind