Ondergrondse container met blauwe vaten bij woning in Kelpen-Oler

1 min. leestijd
Ondergrondse container met blauwe vaten bij woning in Kelpen-Oler

Kelpen-Oler – De brandweer en politie zijn woensdagavond gealarmeerd vanwege een verdachte situatie bij een woning aan de Rijksweg Noord (N280) in Kelpen-Oler. Op het eerste gezicht leek het te gaan om een leegstaande woning.

In een ondergrondse container op het terrein trof de politie meerdere blauwe vaatjes aan. De container werd ontdekt door iemand die op het terrein werkzaamheden verrichtte. Omdat er eerder al hennepgerelateerde producten bij de woning waren aangetroffen, werd de vondst als verdacht aangemerkt. De politie vertrouwde de situatie niet en schakelde de brandweer in, uit vrees dat het mogelijk om drugsafval zou gaan.

Een Adviseur Gevaarlijke Stoffen (AGS) en een Officier van Dienst van de brandweer (OvD-B) werden opgeroepen om nader onderzoek te doen en te achterhalen wat zich precies in de vaten bevindt. Later werd ook een een tankautospuit van de brandweer opgeroepen. Het onderzoek kan nog enige tijd in beslag nemen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Medische noodsituatie Wilhelminasingel Brandweer doet nacontrole Lachgascilinders gedumpt Dumping buitengebied Boshoven Zwijnenfamilie op vakantie bij Vosseven Betonlook Uilenweg Ombouw supermarkt Brandgerucht blijkt stookvuur