Fietser gewond bij aanrijding op Sniekstraat in Haler

1 min. leestijd

Haler – Dinsdagochtend omstreeks 9.30 uur zijn de hulpdiensten gealarmeerd vanwege een ongeval op de Sniekstraat in Haler.

Een automobilist en een fietser waren hier met elkaar in botsing gekomen. De fietser kwam vanuit een zijstraat en wilde de Sniekstraat oversteken, maar werd hier aangereden door een automobilist die op weg was vanuit de richting van Haler naar Neeritter.

Omstanders boden direct hulp aan zowel de fietser als de automobilist. De fietser raakte gewond en is met spoed per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis in Maastricht. Zijn fiets is in tweeën gebroken. De automobilist kwam met de schrik vrij. Zijn auto raakte beschadigd en zal worden afgesleept.

De politie assisteerde bij de afhandeling van het ongeval en heeft de kruising tijdelijk afgezet. Het verkeer kon zo nu en dan passeren via het fietspad. Een bestuurder die de wegafzetting negeerde, is daarvoor bekeurd. Inmiddels is de weg weer vrijgemaakt voor het verkeer.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel Brandweer doet nacontrole Lachgascilinders gedumpt Dumping buitengebied Boshoven Zwijnenfamilie op vakantie bij Vosseven Betonlook Uilenweg