Vechtpartij tijdens bergingsactie op Banendijk in Nederweert-Eind

1 min. leestijd
Vechtpartij tijdens bergingsactie op Banendijk in Nederweert-Eind

Nederweert-Eind – Op donderdagavond rond 19.30 uur werd een bergingsbedrijf ingeschakeld na een eenzijdig ongeval op de Banendijk in Nederweert-Eind. Een automobilist had zich in een bocht vastgereden op een betonblok. Terwijl de berger het voertuig aan het takelen was en de auto midden op de weg hing, arriveerde een andere automobilist.

Deze bestuurder eiste doorgang en sommeerde de berger opzij te gaan. De situatie escaleerde snel in een woordenwisseling en vervolgens in een fysieke confrontatie. Beide mannen belandden in de sloot, waar over en weer klappen vielen.

De politie kwam ter plaatse en schakelde een ambulance in voor de agressieve automobilist, die gewond raakte en naar het ziekenhuis is gebracht. De berger liep enkele schrammen in het gezicht op. De politie is met de gewonde man mee naar het ziekenhuis gegaan.

De bestuurder van het vastgereden voertuig kon na de berging zijn weg vervolgen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel Brandweer doet nacontrole Lachgascilinders gedumpt Dumping buitengebied Boshoven