Automobilist wordt onwel en botst tegen vangrail N275 bij Ospel

112
1 min. leestijd
Automobilist wordt onwel en botst tegen vangrail N275 bij Ospel

Ospel – De hulpdiensten zijn woensdag rond 17.30 uur gealarmeerd voor een verkeersongeval op de Venloseweg (N275) bij Ospel.

Een automobilist die vanuit de richting Meijel kwam, werd onwel achter het stuur. Daarbij raakte hij de spiegel van een tegemoetkomende auto en kwam uiteindelijk tegen de vangrail tot stilstand.

Een passerende brandweerman stopte direct en verleende eerste hulp. Ook zette hij zijn bus dwars voor de betrokken auto, met de waarschuwingslichten aan, om de situatie veilig te stellen. Door het incident ontstond een file op de N275.

De voertuigen werden uiteindelijk verplaatst naar de Waatskamp. De auto van de man is door een berger afgevoerd. De beschadigde spiegel van de andere automobiliste werd provisorisch vastgemaakt, waarna zij haar weg kon vervolgen.

Een ambulance hoefde niet ter plaatse te komen. De man was weer bij kennis en is niet naar het ziekenhuis vervoerd.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek