Livemuziek en springkastelen op laatste zomerse koopzondag

1 min. leestijd

Op de laatste zondag van augustus werd en fanatiek gedanst en gesprongen in de binnenstad van Weert. Jong en oud leefde zich uit en genoot van de ongedwongen sfeer die er heerste.

Verspreid door de binnenstad waren diverse springkussen opgesteld, zodat kinderen zich nog eens heerlijk konden uitleven. Ouders, grootouders en andere geïnteresseerden genoten op hun beurt van de tweede editie van de Vrienden van Weert Live op de Markt in Weert.

Tussendoor werd er volop gewinkeld en om uit te rusten streek men neer op een van de vele terrasjes. Bekijk hier een sfeerreportage van de koopzondag in Weert:


Een fotobijdrage van Theo Van de Winkel

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Vermeend gaslek De groene thuishaven Auto tegen bewegwijzering Geen boom maar zonnebloemen Kantoortuin Stukjes vrachtwagen achtergebleven Opbouw Zomerfeest Fatima Brandweer bevrijdt kat