Morgen kans op plaatselijke wateroverlast

1 min. leestijd
Foto via Unsplash

Het KNMI heeft voor dinsdag code geel afgekondigd in de provincie Limburg. Hier kan plaatselijk wateroverlast ontstaan door langdurige regenval.

De komende nacht gaat het in Limburg regenen, en vooral morgenochtend kan het soms stevig doorregenen. In een groot deel van de provincie wordt 30 tot 50 mm verwacht, plaatselijk mogelijk zelfs 50 tot 75 mm. Hierdoor is er kans op plaatselijke wateroverlast, vooral in het zuiden van de provincie.

Morgenmiddag gaat het van het zuiden uit minder hard regenen en wordt het uiteindelijk weer droog. De waarschuwing van het KNMI geldt dan ook vanaf 2.00 uur vannacht tot morgenmiddag om 15.00 uur.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler