Rotonde Maaspoort beperkt bereikbaar vanwege graafwerk

1 min. leestijd
Rotonde Maaspoort beperkt bereikbaar vanwege graafwerk

Sinds vanochtend vinden er werkzaamheden plaats aan de rotonde op de kruising Maaspoort – Roermondseweg – Maaseikerweg en Graafschap Hornelaan. Het gaat om resterende rioolwerkzaamheden die nog uitgevoerd moeten worden.

De werkzaamheden worden uitgevoerd op vrijdag 12 september (vandaag), maandag 15 september en vrijdag 19 september. Op deze dagen wordt er gewerkt tussen 09.00 en 16.00 uur. Tijdens de graafwerkzaamheden is de rotonde deels afgesloten voor het verkeer. (Brom-)fietsers en voetgangers kunnen wel passeren.

Voor automobilisten is een omleidingsroute ingesteld. Verkeer vanaf de rotonde Maaseikerweg – Onzelievevrouwestraat wordt omgeleid via de Onzelievevrouwestraat en Roermondseweg of via de Sint Maartenslaan, Sint Paulusstraat en Emmasingel. Ter plaatse staan verkeersregelaars die het verkeer in goede banen leiden.

De gemeente geeft aan dat de werkzaamheden bewust buiten de spitsuren plaatsvinden om de verkeersoverlast zo veel mogelijk te beperken.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek De groene thuishaven Auto tegen bewegwijzering Geen boom maar zonnebloemen Kantoortuin Stukjes vrachtwagen achtergebleven