Zonnige weekmarkt in beeld

1 min. leestijd
Zonnige weekmarkt in beeld

De weekmarkt in het centrum van Weert trok zaterdag weer aardig veel bezoekers. Het zomerse weer zorgde ervoor dat mensen langer bleven hangen en elkaar opzochten om bij te praten. Op de terrassen rondom de markt was bijna geen stoel meer vrij. Bezoekers genoten er van een kop koffie of een lunch in de zon.

Veel marktkooplieden hadden een goede dag. Vooral bloemen gingen snel van de hand. Veel mensen liepen met een kleurrijk boeket onder de arm terug naar huis. Ook de kramen met groente en fruit trokken veel belangstelling. De aardbeien waren een echte trekker en vonden gretig aftrek bij jong en oud.

Bekijk een sfeerreportage.


Een fotobijdrage van Theo Van de Winkel

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Tags:
Deel dit bericht
Geen reacties
Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto Vermeend gaslek