Flinke file door stuurfout van automobilist op N280

112
1 min. leestijd

Kelpen-Oler – Vrijdagmiddag omstreeks 12.45 zijn de hulpdiensten gealarmeerd vanwege een ongeluk op de N280. Ter plaatse bleek het te gaan om een klein eenzijdig ongeluk.

Het incident zou zijn ontstaan door een stuurfout van de bestuurder van de auto. Ondanks dat er verder niemand betrokken was bij het incident, ontstond er wel een flinke file op de A2 en de N280.

Er hoefde geen ambulance ter plaatste te komen. De politie heeft een verslag opgemaakt van het incident en heeft verder geholpen bij de afhandeling van het ongeval. De wegbeheerder kwam ter plaatse om het verkeer in goede banen te leiden.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
Bende bij containerpark Leuken Klein brandje in de prullenbak Nieuwe kijkhut IJzeren Man Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler