Op zondag 4 januari 2026 struint Peter Pagie alweer voor de negende keer door de popgeschiedenis tijdens Peters Platen Parade. Op een Leo Blokhuis-achtige manier gaat hij de muziekgeschiedenis af met tracks, video’s en anekdotes die samen een parade vormen langs verschillende muziekstijlen. Bekende en minder bekende helden uit de popmuziek komen voorbij met mooie verhalen en leuke weetjes.
Het theatercafé van de Huiskamer in Weert is de ideale locatie voor een anderhalf uur durende wandeling door de rijke geschiedenis van de popmuziek. In een gezellig gevuld café luisteren muziekliefhebbers aandachtig naar hoe een hele hoop tracks in elkaar grijpen, van reggae tot metal en van rap tot punk.
“De eerste acht edities brachten ons al langs talloze artiesten, samenwerkingen, vreemde covers en wat plagiaatjes,” aldus Peter Pagie. Er worden ook altijd wat quizvragen gesteld om je muziekkennis een beetje op de proef te stellen, maar geheel vrijblijvend. Ook voor niet-kenners is het zeker een aanrader.
Praktische informatie over Peters Platen Parade
- Datum: zondag 4 januari 2026
- Aanvang: 14.30 uur
- Locatie: Theater de Huiskamer, aan de Wilhelminasingel 10B in Weert
