Ongeval met gevaarlijke stoffen in bedrijfspand op Kampershoek

1 min. leestijd
Ongeval met gevaarlijke stoffen in bedrijfspand op Kampershoek

De hulpdiensten zijn donderdag rond 16.45 uur opgeroepen voor een incident met gevaarlijke stoffen op bedrijventerrein Kampershoek. In een bedrijfspand aan de Franklinstraat had een ongeval plaatsgevonden met een chemische stof.

Toen de brandweer aankwam, bleken de medewerkers al zelf in veiligheid te zijn gebracht. De deuren van het pand stonden open. Buiten was een zure en penetrante lucht te ruiken. De politie en brandweer hebben het gebied rond het bedrijf ruim afgezet om risico’s te voorkomen. Vermoedelijk is er ook op straat gemorst met de stof. Het is nog niet bekend om welke chemische stof het precies gaat. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

De brandweer doet onderzoek, voert metingen uit en bekijkt welke stappen nodig zijn om het incident zo snel en veilig mogelijk onder controle te krijgen.

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto