Ernstig ongeval met vrachtwagen op A2

112
1 min. leestijd
Ernstig ongeval met vrachtwagen op A2

Update 12:46u – De hulpdiensten zijn donderdag rond 10.30 uur gealarmeerd voor een ernstig verkeersongeval op de A2 bij Ell. Op de toerit van Kelpen-Oler richting Nederweert was een vrachtwagen van de weg geraakt.

De vrachtwagen kwam via de vangrail op zijn zijkant in de berm terecht. De chauffeur raakte daarbij zwaargewond. Voorbijgangers verleenden eerste hulp in afwachting van de hulpdiensten. Ook een traumahelikopter werd ingezet.

Hulpverleners zijn ter plaatse gestart met reanimatie. Na een geslaagde reanimatie werd het slachtoffer gestabiliseerd en onder begeleiding van een trauma-arts overgebracht naar het ziekenhuis in Maastricht.

Een vrouw die eerste hulp had verleend, raakte lichtgewond aan haar hand en is ter plaatse door de politie behandeld.

Vanwege de landing van de traumahelikopter werd de A2 in noordelijke rijrichting tijdelijk afgesloten. De snelweg is inmiddels weer vrijgegeven. De toerit blijft nog enige tijd afgesloten vanwege politieonderzoek en bergingswerkzaamheden.

Door de afsluiting kan het drukker zijn op de binnenwegen van Weert.

Bekijk een video: https://vimeo.com/1157172106

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij onze nieuwe razende reporter bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers Fiets onder auto