Bezoekers weekmarkt maken kennis met nieuwe ondernemers

1 min. leestijd

Bezoekers van de weekmarkt werden op de laatste zaterdag van januari verrast door vele nieuwe ondernemers. Het waren niet alleen marktkooplieden die hun weg naar de Weerter weekmarkt hadden gevonden, maar ook studenten.

De kraampjes met kaas, brood, bloemen, fruit en groenten werden zoals gewoonlijk drukbezocht. Vooral in de namiddag werd het onder aangename temperaturen gezellig druk op de weekmarkt. Een nieuwe kraam met kussens en dekbedden trok veel bekijks, evenals de vele ondernemingen die economiestudenten van Gilde Opleidingen presenteerden.

De studenten zijn de afgelopen tijd aan de slag gegaan met het opstarten van hun eigen onderneming. In groepjes ontwikkelden zij in korte tijd een compleet bedrijfsconcept, waarmee zij hun eerste stappen zetten als nieuwe ondernemers van Weert. Op de weekmarkt konden bezoekers kennismaken met de ideeën en producten van deze beginnende ondernemers. De jongeren zelf werden getrakteerd op een lekker worstenbroodje en raakten veelvuldig in gesprek met geïnteresseerde bezoekers.

Bekijk hier een sfeerreportage van de weekmarkt op zaterdag 31 januari:


Een bijdrage van Theo Van de Winkel

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

📝 Word jij de nieuwe 112-verslaggever bij WdG?

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Opbouw historische bouwkraan Intocht Sinterklaas op Laar Beschadigde boom Ringbaan-Zuid Hoornaarsnest op Vrouwenhof Maastrichtstraat een stukje kaler Militairen schieten met lichtfakkels Slagboom weer kapot gereden Vijver Graswinkel buiten de oevers