Brandweer Budel dooft carportbrand

1 min. leestijd

Budel / Hamont – (Foto’s) De brandweer van Budel is dinsdagochtend omstreeks 9.00 uur gealarmeerd voor een woningbrand aan de Altaarhoeve in de Belgische buurgemeente Hamont.

Ter plaatse stond een auto onder een carport in lichterlaaie. De brandweer van Budel was al eerste ter plaatse en begon direct met blussen. Samen met de Belgische hulpdiensten werd het vuur
gedoofd. Men wist overslag naar de woning te voorkomen. De auto en carport waren wel flink beschadigd geraakt door de brand.

De oorzaak is zeer vermoedelijk een technisch mankement. De dochter des huizes wilde vanochtend met de auto naar school, maar de auto startte niet. Ze belde haar vader die haar vervolgens naar school bracht. Terwijl ze nietsvermoedend waren weggereden met een andere auto ontstond er brand in de auto onder de carport.

Bij het incident raakte niemand gewond.

[nggallery id=’5723′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
1 reactie
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug