Dickensfestijn druk bezocht

1 min. leestijd

Maarheeze – (Foto’s) In Maarheeze keerden ze zondag terug naar het leven van rond 1930. Het centrum stond in het teken van het DickensFestijn.

In de kerk en in de schuur van de Teutenboerderij vonden diverse muzikale optredens plaats. Ook de straten waren geheel in stijl aangekleed. Diverse figuranten gaven acte de présence om de tijdreis zo realistisch mogelijk te maken. Denk aan o.a. de schoorsteenveger, de rondtrekkende kiezentrekker, de schillenboer met zijn ton op wielen, de handkar voor viswijf Molly Malone maar ook een bakkerij voor de “versgebakken” worstenbroodjes en een ziekenhuisje waar je maar beter niet kunt verblijven. Ook het varken aan het spit mocht niet ontbreken.

Het gezellige evenement werd druk bezocht door mensen uit de wijde omtrek van Cranendonck. Bekijk een sfeerimpressie.

[nggallery id=’7374′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
MMC Weert 3 op ESPN? Werkzaamheden Ringbaan-Noord Ansichtkaart bij Du Commerce Presentatie van Hannah Koningsdag kan ook duur uitpakken Kop-staartbotsing Wildenberg Opbouw Kasteelplein File voor stadsbrug