Ernstig ongeval op Napoleonsweg

1 min. leestijd

Horn – (Foto’s/video) de hulpdiensten zijn dinsdagochtend omstreeks 10.15 uur gealarmeerd voor een aanrijding met letsel op de N273 – Napoleonsweg in Horn.

Op de kruising Napoleosweg/N273 met de Heythuyserweg/N279 is een vrachtwagen in botsing gekomen met een personenauto. Een traumahelikopter kwam ter plaatse om het aanwezige ambulancepersoneel te ondersteunen.

Een inzittende van de personenauto is overgebracht naar het ziekenhuis. De bestuurder van de vrachtwagen kwam met de schrik vrij.

De politie regelde het verkeer en zal de toedracht van het ongeval verder onderzoeken.

Video via Youtube

https://youtu.be/wpae6CavqmA

[nggallery id=’7866′]

🔔 Heb je feedback of een nieuwstip? Vul het contactformulier in.

📰 Ontvang je de gratis nieuwsbrief al? Schrijf je gratis in.

Kleine updates die het grote plaatje laten zien
Deel dit bericht
Geen reacties
Bakker op Leuken sluit deuren Boom gestript in stadspark RAM wel heel letterlijk Klein ongeval afrit A2 Nieuwe opslagplaats poepzakjes Liftopsluiting in Kerkstraat Rookmelder afgegaan in De Wijngaard Medische noodsituatie Wilhelminasingel